Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.10.2021 15:30
Diuna recenzje
1797V

Diuna zbiera wysokie oceny. Fani i recenzenci zachwyceni najnowszym projektem od Warner Bros. Pictures

Długo wyczekiwana Diuna wreszcie trafiła do kin, a biorąc pod uwagę recenzje, jakimi została obsypana, możemy mówić o sporym sukcesie. 

"Diuna" to bez dwóch zdań jedna z najgorętszych premier tego roku. Powieść Herberta, na której bazuje film, do dziś stanowi jeden z największych klasyków gatunku science fiction, więc trudno się temu dziwić. Same zwiastuny zapowiadały, że będziemy mieli do czynienia z prawdziwie epickim wydarzeniem na ogromną skalę. A teraz wiele wskazuje na to, że tak się rzeczywiście stało. 

Jesteśmy właśnie w okresie debiutu, co oznacza, że do Internetu spływa coraz więcej recenzji i ocen. I biorąc pod uwagę odbiór, można śmiało powiedzieć, że Warner Bros. ma powody do radości. Obecnie w serwisie Rotten Tomatoes wśród 316 recenzji znalazło się aż 83% pozytywnych. Jeszcze lepiej jest w przypadku ocen od użytkowników - tam na ponad 1000 opinii aż 91% okazało się "na plus". 

Nieco gorzej, ale wciąż wysoko, jest na Metacrticu. Tu, na 58 recenzji, które zebrano, średnia wynosi 75 na 100. Jeśli chodzi o użytkowników, 373 oceniających wystawiło średnio 8.3 na 10. Mówimy więc o produkcji naprawdę udanej. Koniecznie dajcie znać, jak wyglądają Wasze wrażenia i czy jesteście zadowoleni z tego, co przygotowali dla nas twórcy z Warner Bros. 

Naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu

Źródło: https://www.rottentomatoes.com/m/dune_2021

Tagi: Diuna Dune oceny recenzje Warner Bros