Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2021 18:26
Diuna na ostatecznym zwiastunie
1210V

Diuna na ostatecznym zwiastunie. Epicka historia zaprezentowana na wielu nowych scenach

Za dwa tygodnie odbędzie się wielka premiera „Diuny” w reżyserii Denisa Villeneuve'a. Warner Bros. odlicza do tego wydarzenia i właśnie zaprezentowano finałowy zwiastun produkcji. Materiał przygotowuje na epicką historię.

22 października odbędzie się polska premiera „Diuny”, czyli najnowszej propozycji Denisa Villeneuve'a – reżyser „Blade Runner 2049”, „Nowy początek”, „Sicario” i „Labirynt” otrzymał w swoje ręce wyjątkowe IP i widzowie mogą liczyć na widowiskową podróż.

„Diuna” została już zaprezentowana na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie film zebrał wiele pochwał – dziennikarze chwalili między innymi monumentalność historii oraz wiele znakomitych scen.

Musimy mieć świadomość, że opowieść to dopiero początek, a reżyser ma w planie opracowanie kolejnych części „Diuny”, jednak nie brakuje głosów, według których to właśnie ten obraz ma pokazać siłę wielkiego ekranu... Choć trzeba pamiętać, że z powodu zeszłorocznych planów Warner Bros – film w dniu premiery będzie również dostępny w HBO Max.

Przeczytajcie naszą recenzję: „What if...?”, „Wesele” i „Rodzinka rządzi”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Diuna Dune trailer zwiastun