Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.10.2021 11:30
Transformers 7 nakręcone
1804V

Transformers 7 nakręcone! Kolejna odsłona sagi powinna zadebiutować zgodnie z planem

Pomimo dość sceptycznego podejścia fanów, wiele wskazuje na to, że rzeczywiście dostaniemy kolejną odsłonę filmowych Transformersów. I to za kilka miesięcy! 

Transformers to potężna marka, która przebiła się do wielu różnych gałęzi kultury popularnej. I, co ciekawe, cały czas zdaje się rozwijać. Kilka miesięcy temu dostaliśmy przecież całkiem głośny serial, który zadebiutował na Netflixie, "Transformers: Wojna o Cybertron". A jeszcze w czerwcu pojawiły się pierwsze doniesienia na temat kolejnej pełnometrażowej odsłony o wielkich robotach

Teraz możemy potwierdzić już, że wszystko idzie zgodnie z planem. Jak bowiem zdradzają doniesienia w Sieci, prace na planie zdjęciowym dobiegły końca, a film został nakręcony. Oznacza to, że przed twórcami pozostała już wyłącznie faza postprodukcji i odpowiedniego składania scen do kupy, a następnie rozruszanie machiny marketingowej i huczna premiera, która na pewno przyciągnie do kin sporo osób. 

I prawdopodobnie wywoła szum nawet pomimo sporej niechęci ze strony społeczności fanów - ci twierdzą bowiem, że marka jest cały czas rozmywana, a pomysły na kolejne produkcje wymyślane są wręcz na kolanie. Cóż, jak będzie w tym przypadku, przekonamy się już 24 czerwca 2022 roku, gdy film trafi do kin na całym świecie. Czekacie, czy odpadliście z tego maratonu? 

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: Transformers Transformers 7 Transformers: Rise of the Beasts