Transformers: Wojna o Cybertron 3 na zwiastunie. Zaskakująco mocny serial Netflixa z wielkim zakończeniem

Filmy i seriale
773V
Transformers: Wojna o Cybertron 3 na zwiastunie. Zaskakująco mocny serial Netflixa z wielkim zakończeniem
Bartosz Dawidowski | 06.07.2021, 10:24

Transformers: Wojna o Cybertron może nie ma wielkiego budżetu, ale okazała się już w swoich dwóch rozdziałach zaskakująco mocną animacją. Netflix w ostatnich dniach lipca zakończy 

Transformers: Wojna o Cybertron już 29 lipca doczeka się wielkiego zakończenia, czyli ostatniej odsłony tej trylogii, zatytułowanej "Królestwo". Najnowszy sezon animacji opowiadającej o walce Autobotów z Decepticonami doczekał się właśnie zwiastuna.

W ostatnim sezonie Wojny o Cybertron Netflix przygotował dla nas - tak jak w poprzednich rozdziałach trylogii - 6 świeżych odcinków. 29 lipca opublikowany zostanie komplet epizodów. Już poprzednie odcinki serialu imponowały poważnym i mrocznym podjęciem motywów wojny domowej Transformerów, więc można się spodziewać podobnej atmosfery również w wielkim zakończeniu opowieści. 

Po pełną listę nowości w lipcu na Netflixie odsyłam was do poprzedniego newsa. W tym miesiącu nie zabraknie m.in. takich filmów jak 3 część "Hobbita" czy pierwszego "Kosmicznego meczu", który będzie stanowić dobrą rozgrzewkę przed kinową premierą sequela.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper