GTA The Trilogy Definitive Edition zachwyca fanów? Gra zbiera mnóstwo pochwał – sprawdźcie nowe porównanie

News
5276V
GTA The Trilogy Definitive Edition zachwyca fanów? Gra zbiera mnóstwo pochwał – sprawdźcie nowe porównanie
Wojciech Gruszczyk | 22.10.2021, 20:30

Rockstar zaprezentował odświeżone wydanie GTA i produkcja zbiera bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Część graczy narzeka na odświeżoną oprawę, jednak znacznie łatwiej znaleźć pochwały, które potwierdzają jedno – GTA The Trilogy Definitive Edition w listopadzie rozbije bank.

GTA The Trilogy Definitive Edition zadebiutuje w listopadzie. Twórcy zaprezentowali już pierwsze materiały, które pokazują, że nowe wersje przygotowane przez Grove Street Games zaoferują sporo zmian. Deweloperzy zajęli się przebudową postaci, broni, samochodów czy też oświetlenia, by wrzucić GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City na aktualną i poprzednią generację.

Byłem ciekaw, jak odświeżenie zostało przyjęte przez graczy, więc przejrzałem komentarze pod oficjalnym materiałem i... Zostałem zaskoczony. Wielu zainteresowanych w dużych superlatywach wypowiada się o produkcji.

„Modele postaci w remasterze są niesamowite. Rockstar wykonał świetną robotę aktualizując grafikę, jednocześnie zachowując nostalgiczny wygląd oryginału”.

„Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek będę tak podekscytowany zremasterowaną grą! Nie mogę się doczekać!”.

„Mimo, że zmieniona na bardziej nowoczesną, oprawa nadal przypomina gry z tamtego okresu. Nieźle Rockstar, nieźle”.

„Nie wygląda na zbyt wymagającą graficznie plus ma wyrazisty styl artystyczny, co miejmy nadzieję oznacza, że na Switchu będzie działać i wyglądać niesamowicie. Dostaniemy PRAWDZIWE przenośne GTA po raz pierwszy w historii!”

„Absolutnie kocham jak zachowali animacje i ruchy tak jak kiedyś, dla nadmiaru nostalgii. Doskonale”.

„Zobaczyć Vice City Remastered było marzeniem od dawna, tak jak Liberty City z GTA 3!”

„To jest tak dobre, że nie mogę się doczekać, aby zagrać w tę kolekcję arcydzieł na ps5, dzięki Rockstar”.

„Wygląda to o wiele lepiej niż się spodziewałem. A dzięki zaktualizowanemu sterowaniu nie mogę się doczekać”.

„Nie obchodzi mnie, co ktoś mówi… UWIELBIAM te grafiki”

„O tak!!! Choć niektóre modele postaci będą wymagały przyzwyczajenia, gry wyglądają świetnie! Oświetlenie i szczegółowe środowiska wyglądają pięknie! Cieszę się, że zachowali kreskówkowy klimat, ponieważ jest to zgodne z oryginalnymi grami, a świat gry pasuje do tego stylu”.

„Przywracanie najlepszych wspomnień z dzieciństwa”.

Oczywiście pojawia się część negatywnych opinii od graczy, którzy liczyli na pełne odświeżenie i przebudowanie gier na silniku Grand Theft Auto 5, jednak przeglądając komentarze mogę śmiało powiedzieć – Take-Two może szykować się na kolejny mocny okres.

Sprawdźcie jeszcze drugie porównanie, które pozwala sprawdzić kilka dodatkowych ujęć. Łatwo tutaj dostrzeżecie pracę wykonaną przez deweloperów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (106)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper