Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp potrzebuje czasu. Nintendo przekłada premierę gry

News
567V
Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp potrzebuje czasu. Nintendo przekłada premierę gry
Wojciech Gruszczyk | 22.10.2021, 20:54

Nintendo szykuje się na kilka głośnych premier w 2021 roku, ale nawet w przypadku japońskiej korporacji od czasu do czasu pojawiają się opóźnienia. Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp potrzebuje czasu i tytuł trafi na rynek dopiero na początku przyszłego roku.

Powrót Advance Wars został potwierdzony przez Nintendo w czerwcu, ale dotychczas nie otrzymaliśmy wielu materiałów prezentujących kolekcję. Jak się okazuje, deweloperzy oraz wydawca nie publikowali nowych konkretów, ponieważ Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp potrzebuje więcej czasu.

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp miało zadebiutować na początku grudnia, jednak Nintendo dzisiaj potwierdziło, że tytuł trafi na rynek wiosną 2022 roku.

Początek przyszłego roku będzie przeładowany wielkimi tytułami AAA, jednak jestem pewien, że wielu fanów serii Advance Wars chętnie zapozna się z tym zestawem.

W Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp znajdą się Advance Wars oraz Advance Wars 2: Black Hole Rising, a deweloperzy zadbają o odświeżenie oprawy i dopracują gameplay.

Źródło: Twitter: NintendoAmerica

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych