Vampyr ładniejszy na PS5 i XSX. Reklama ulepszeń i analiza framerate'u

News
1269V
Vampyr ładniejszy na PS5 i XSX. Reklama ulepszeń i analiza framerate'u
Bartosz Dawidowski | 22.10.2021, 11:01

Dwa dni temu dosyć niespodziewanie Focus Entertainment wypuściło current-genowy patch dla Vampyra. Aktualizacja wprowadziła ładniejszą grafikę na PS5 i XSX. Nowości są właśnie promowane przez wydawcę.

Focus Entertainment udostępniło już dwa dni temu aktualizację dla Vampyra, stworzoną specjalnie z myślą o PS5 i XSX. Patch ulepsza parametry graficzne tej produkcji. Udoskonalenia wizualne reklamowane są w najnowszym materiale wideo od wydawcy, który czeka na was poniżej.

Tak jak pisaliśmy dwa dni temu, aktualizacja wprowadza tryb 60 fps na PS5 i Xbox Series X. Po obejrzeniu oficjalnego materiału od wydawcy warto sprawdzić, jak produkcja radzi sobie z utrzymywaniem 60 fps na konsoli Sony. Wygląda na to, że tylko w najgorętszych momentach gameplayowych tytuł gubi pojedyncze klatki animacji. Generalnie produkcja trzyma zadaną wartość 60 fps na PS5. 

Vampyr zadebiutował w 2018 roku. Gra nie zachwyciła wtedy wszystkich recenzentów; pojawiały się również mocno krytyczne głosy na temat jakości projektu (np. ocena 4/10 od Guardiana czy 5/10 od Game Revolution). Naszą recenzję Vampyra znajdziecie tutaj.

https://youtu.be/lAuMq3wEdH0
https://youtu.be/adbjdK-4cdc

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych