Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2021 20:53
LittleBigPlanet 3
1103V

LittleBigPlanet 3 z wielką i darmową aktualizacją. Twórcy rozdają zawartość z LBP i LBP 2

Serwery starszych odsłon serii LittleBigPlanet już nigdy nie zostaną przywrócone, ale twórcy chcą wykorzystać mnóstwo zawartości z dwóch pierwszych odsłon serii, by zapewnić graczom dobrą zabawę. Zainteresowani mogą pobrać pliki z LittleBigPlanet i LittleBigPlanet 2.

W zeszłym miesiącu twórcy LittleBigPlanet potwierdzili, że nie mogą przywrócić serwerów ze starszych odsłon – LittleBigPlanet, LittleBigPlanet 2, LittleBigPlanet 3 (PS3) i LittleBigPlanet (PS Vita) utraciły dostęp do infrastruktury sieciowej i już nigdy w tych produkcjach nie będziemy mogli cieszyć się sieciową rozgrywką.

Twórcy chcą w pewien sposób wynagrodzić sytuację społeczności i posiadacze LittleBigPlanet 3 na PlayStation 4 mogą od dzisiaj pobrać za darmo zawartość z LittleBigPlanet i LittleBigPlanet 2. Twórcy zapewnią kostiumy, narzędzia, materiały, obiekty, dekoracje, naklejki oraz tła.

Gracze nie otrzymają poziomów z trybów Story Mode oraz dodatków, jednak jeśli wciąż spędzacie wolny czas w LittleBigPlanet 3 (na PS4), to na pewno warto odblokować zawartość, by sprawdzić nowości oferowane przez deweloperów.

Źródło: Twitter: LittleBigPlanet

Tagi: LittleBigPlanet 3 Sony Computer Entertainment Sumo Digital