Tiny Tina's Wonderlands na nowym zwiastunie. Twórcy pokazują klasy, potwory i lokacje

News
881V
Tiny Tina's Wonderlands na nowym zwiastunie. Twórcy pokazują klasy, potwory i lokacje
Wojciech Gruszczyk | 21.10.2021, 17:44

„Borderlands w świecie fantasy” wciąż powstaje i na początku 2021 roku zagramy w Tiny Tina's Wonderlands. Twórcy zaprezentowali dzisiaj nowy materiał, który pozwala spojrzeć na sporo nowych scen z produkcji.

Tiny Tina's Wonderlands powinno interesować szczególnie fanów serii Borderlands, ponieważ produkcja to klasyczny spin-off. Twórcy tym razem umiejscowili akcję w świecie fantasy i najnowszy zwiastun w naprawdę dobry sposób przedstawia założenia gry.

Studio pokazało dwie nowe klasy postaci Stabbomancers (zabójca skupiony na trafieniach krytycznych) oraz Brr-Zerkers (postać charakteryzuje się brutalnymi atakami toporem).

W Tiny Tina's Wonderlands nie zabraknie także zróżnicowanych lokacji – gracze będą wykonywać misje w grzybowych lasach, pirackich zatoczkach czy też wielu nowych i ciekawych miejscówkach. Twórcy obiecują, że tereny będą prezentować się niepowtarzalnie i każda kraina posiada swoje unikalne misje fabularne, rozbudowane zadania poboczne oraz unikalnych wrogów do pokonania.

Pod względem rozgrywki Tiny Tina's Wonderlands raczej nie zapewni nowego doświadczenia, jednak sympatycy looter shooterów mogą szykować się na kawał ciekawej opowiastki, w której ponownie staniemy do zabawy ze znajomymi, by wspólnymi siłami mierzyć się z kolejnymi hordami rywali.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych