DOOM Eternal otrzyma „największą bezpłatną aktualizację”. Twórcy zapowiadają nowości

News
1768V
DOOM Eternal otrzyma „największą bezpłatną aktualizację”. Twórcy zapowiadają nowości
Wojciech Gruszczyk | 21.10.2021, 16:38

Jesteście gotowi na kolejne starcia z demonami? id Software właśnie opublikowało teaser nowej aktualizacji do DOOM Eternal. Gra otrzyma zawartość, dzięki której śmiałkowie zmierzą się z następnymi przeciwnikami.

Doom Eternal nie powiedział ostatniego słowa i już 26 października deweloperzy zapewnią aktualizację 6.66, która zaproponuje graczom nowe atrakcje. Zainteresowani mogą liczyć na między innymi całkowicie nowy tryb hordy w stylu arcade, tryb BattleMode 2.0 z nową areną i dopracowanym systemem nagród oraz dwa nowe poziomy mistrzowskie.

Twórcy mają jeszcze szereg nowych elementów do pokazania, więc możemy liczyć na kolejne materiały, które przybliżą graczom propozycję. Studio jednocześnie podkreśla, że nadciągająca łatka będzie „największą jak dotąd darmową aktualizacją”.

Już wcześniej DOOM Eternal otrzymał fabularne rozszerzenia, które pozwoliły śmiałkom wyruszyć na kolejne wymagające misje, jednak jak widać – id Software wciąż chce rozwijać pozycję.

Teraz pozostaje tylko czekać na szczegóły i pierwsze informacje dotyczące kolejnego projektu doświadczonego studia. Możemy mieć pewność, że id Software nie próżnuje i powstaje już kolejna gra tego zespołu.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych