Uncharted: Legacy of Thieves Collection na pierwszym porównaniu. Sprawdźcie zestawienie PS5 i PS4

Gry
2623V
Uncharted: Legacy of Thieves Collection na pierwszym porównaniu. Sprawdźcie zestawienie PS5 i PS4
Wojciech Gruszczyk | 10.09.2021, 23:18

Uncharted: Legacy of Thieves Collection zmierza na PS5 i PC, a Naughty Dog za sprawą PlayStation Showcase zaprezentowało pierwsze ujęcia z gry w wersji na najmocniejszą konsolę PlayStation. Jak wyglądają Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w zestawieniu z edycjami przeznaczonymi na PS4? Sprawdźcie materiał.

Na PlayStation Showcase nie zabrakło ogłoszeń związanych z PC, ale na dobry początek ujawniono przeniesienie na komputery osobiste tylko dwóch gier. W Uncharted: Legacy of Thieves Collection znajdziemy Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony nie było gotowe na głębszą prezentację pozycji, ponieważ otrzymaliśmy tylko kilka ujęć z obu gier, jednak przedstawione fragmenty mają pokazywać jakość przygód z PlayStation 5.

Jak to wygląda na pierwszym porównaniu? Poniżej możecie sprawdzić dwa zestawienia: Uncharted 4: Kres Złodzieja debiutowało pierwotnie w 2016 roku, a Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w 2017 roku. Gry trafiły aktualnie wyłącznie na PlayStation 4.

Musimy pamiętać, że Uncharted: Legacy of Thieves Collection ma trafić na rynek na początku 2022 roku, ale na start pakiet zostanie wydany wyłącznie na PS5. Dopiero po pewnym czasie kolekcja zadebiutuje również na PC – za przygotowanie portu nie odpowiada Naughty Dog.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper