Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2021 17:51
Starfield
2554V

Starfield na świetnym materiale. Bethesda przedstawia historię i umiejscowienie akcji

Bethesda przygotowała kolejny materiał, który może zainteresować wielu graczy. Twórcy pokazują umiejscowienie wydarzeń Starfielda i opowiadają o akcji. Jednocześnie możemy sprawdzić kilka nowych materiałów koncepcyjnych.

Bethesda ma jeszcze sporo czasu, by rozpocząć konkretną promocję Starfielda, ale od czasu do czasu deweloperzy chętnie pokazują nowe materiały koncepcyjne z pozycji i tym samym przygotowują śmiałków na wielką premierę.

Dzisiaj jednak otrzymaliśmy coś znacznie lepszego – Emil Pagliarulo (dyrektor do spraw projektowania) przedstawił umiejscowienie wydarzeń i zarysował duży konflikt. Akcja Starfielda rozpocznie się w 2330 roku, jednak 20 lat wcześniej (2310) odbyła się wielka wojna największych dwóch frakcji (United Colonies i Freestar Collective), która wpłynęła na wszystkich mieszkańców... Gracze doświadczą „niepewnego spokoju”.

Jednocześnie potwierdzono, że wydarzenia rozgrywają się w fikcyjnym układzie nazwanym „Settled Systems” oddalonym od naszej Drogi Mlecznej o 50 lat świetlnych. Na materiale pokazano nawet trzy frakcje.

Źródło: Twitter: klobrille

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield