Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2021 20:25
Starfield
4195V

Starfield na nowych materiałach. Gra Bethesdy zachwyca wielu graczy

Bethesda przygotowała materiały prezentujące nowe lokacje ze Starfielda. Gracze mogą sprawdzić piękne koncepty, które zapowiadają miejsca z oczekiwanej gry. Zobaczcie między innymi „miasto rozkoszy Neon”.

Starfield został oficjalnie zaprezentowany w czerwcu i produkcja ma w przyszłym roku trafić na Xboksy Series X|S i PC. Tytuł nie bez powodu ekscytuje wielu graczy, ponieważ jest to zupełnie nowa produkcja deweloperów odpowiedzialnych za takie tytuły jak Fallout oraz Skyrim.

Bethesda niespodziewanie przygotowała trzy materiały, które pokazują „bardzo różne lokacje” – studio przedstawiło Stolicę Zjednoczonej Kolonii, miasto rozkoszy Neon oraz Stolicę Freestar Collective (Akila). W trakcie filmów nie tylko mamy okazję oglądać koncepty, dzięki którym powstały piękne miejscówki, ale ponadto Emil Pagliarulo zdradza dodatkowe szczegóły dotyczące terenów.

Filmy zbierają pochwały, ponieważ Bethesda rozbudza oczekiwania. Jak wiadomo w Starfieldzie odwiedzimy różne planety i najwidoczniej dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy wgląd w unikalne środowiska.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/starfield-location-insights-developer-commentaries.477375/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield