Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 18:41
God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima - PC
3501V

God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima i Bloodborne na PC? Informator wymienia hity Sony

Sony zapowiedziało, że zamierza wrzucić kolejne gry na PC, jednak przynajmniej aktualnie korporacja potwierdziła jedynie Days Gone. Jak się jednak okazuje, na komputery osobiste mogą trafić największe hity z PS4. Tak przynajmniej uważa jeden z informatorów.

W zeszłym roku gracze na PC zapoznali się z Horizon Zero Dawn, a pod koniec lutego Sony potwierdziło, że zamierza zaoferować na komputerach osobistych „całą masę gier”. Wkrótce na nowej platformie pojawi się Days Gone – poznaliśmy już nawet wymagania sprzętowe, a twórcy zapowiedzieli kilka ulepszeń dostępnych aktualnie jedynie na nowej platformie.

Możemy podejrzewać, że spełni się scenariusz informatorów i na PC wylądują gry, których kontynuacje mają zadebiutować na PS5 – jak w przypadku przygody Aloy.

Teraz jednak otrzymaliśmy konkretną listę, która może zainteresować wielu graczy. Według CrazyLeaksTrain na komputery osobiste trafią: Bloodborne, kolekcja Uncharted, Ghost of Tsushima oraz God of War.

Trzeba przyznać, że każdy z wymienionych tytułów na pewno zainteresuje wielu graczy i wszystkie z przedstawionych IP na pewno trafią do szerokiego grona odbiorców.

Warto dodać, że CrazyLeaksTrain posiada świetne dojścia – informator już w czerwcu ubiegłego roku wspominał o serii Kingdom Hearts na PC i ekskluzywnej umowie z Epic Games, a nawet przed czasem zapowiedział nową wersję Nioh 2 oraz powrót Ninja Gaiden.

Źródło: Twitter: CrazyLeaksTrain

Tagi: Bloodborne Ghost of Tsushima god of war PC uncharted