God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima i Bloodborne na PC? Informator wymienia hity Sony

Plotka
3842V
God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima i Bloodborne na PC? Informator wymienia hity Sony
Wojciech Gruszczyk | 05.03.2021, 18:41

Sony zapowiedziało, że zamierza wrzucić kolejne gry na PC, jednak przynajmniej aktualnie korporacja potwierdziła jedynie Days Gone. Jak się jednak okazuje, na komputery osobiste mogą trafić największe hity z PS4. Tak przynajmniej uważa jeden z informatorów.

W zeszłym roku gracze na PC zapoznali się z Horizon Zero Dawn, a pod koniec lutego Sony potwierdziło, że zamierza zaoferować na komputerach osobistych „całą masę gier”. Wkrótce na nowej platformie pojawi się Days Gone – poznaliśmy już nawet wymagania sprzętowe, a twórcy zapowiedzieli kilka ulepszeń dostępnych aktualnie jedynie na nowej platformie.

Możemy podejrzewać, że spełni się scenariusz informatorów i na PC wylądują gry, których kontynuacje mają zadebiutować na PS5 – jak w przypadku przygody Aloy.

Teraz jednak otrzymaliśmy konkretną listę, która może zainteresować wielu graczy. Według CrazyLeaksTrain na komputery osobiste trafią: Bloodborne, kolekcja Uncharted, Ghost of Tsushima oraz God of War.

Trzeba przyznać, że każdy z wymienionych tytułów na pewno zainteresuje wielu graczy i wszystkie z przedstawionych IP na pewno trafią do szerokiego grona odbiorców.

Warto dodać, że CrazyLeaksTrain posiada świetne dojścia – informator już w czerwcu ubiegłego roku wspominał o serii Kingdom Hearts na PC i ekskluzywnej umowie z Epic Games, a nawet przed czasem zapowiedział nową wersję Nioh 2 oraz powrót Ninja Gaiden.

Źródło: Twitter: CrazyLeaksTrain

Komentarze (142)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper