Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2021 22:41
God of War na PlayStation Showcase
7007V

God of War Ragnarok na PlayStation Showcase! Zobaczcie nową przygodę Kratosa

Czy Kratosa mogło zabraknąć na tym wydarzeniu? Nie! Od miesięcy czekamy na pierwszą konkretną prezentację nowej przygody z serii God of War i właśnie otrzymaliśmy materiał. To będzie jedna z najważniejszych gier aktualnie zmierzających na PS4 i PS5?

W ubiegłym roku Sony potwierdziło powrót jednego ze swoich najważniejszych bohaterów. Zapowiedź nowej gry z serii God of War nie była specjalnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę, jak zakończyła się ostatnia odsłona, ale myśl o rozwijaniu produkcji wykorzystującej moc PS5 dawała od początku do myślenia.

Jak jednak wiadomo God of War trafi na PS4 i PS5. Twórcy jednak wykorzystają unikalne funkcje platformy, by zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenie – przejście z poprzedniej na aktualną generację ma kosztować 10 dolarów.

God of War na PlayStation Showcase

Tak jak mogliśmy się spodziewać – Kratos i Atreus przywitali się z szeroką publiką. Tych dwóch bohaterów ma nadal kilka spraw w mitologii nordyckiej do załatwienia. Jak podkreślił Hermen Hulst: Santa Monica Studio ponownie skupi się na relacji bohaterów, która w miarę upływu czasu zmienia się. Na materiale zobaczyliśmy kilka fragmentów z rozgrywki i cóż... God of War powraca!

Tagi: God of War: Ragnarok God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) PlayStation PlayStation 4 PlayStation 5 playstation showcase PS4 ps5 Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment