Gas Station Simulator z dużym sukcesem sprzedaży. W drodze konsolowe wersje i darmowy dodatek

Gry
801V
Gas Station Simulator z dużym sukcesem sprzedaży. W drodze konsolowe wersje i darmowy dodatek
Bartosz Dawidowski | 19.10.2021, 11:54

Pisaliśmy już we wrześniu o zadziwiającym sukcesie niepozornego i niskobudżetowego projektu Gas Station Simulator. Wtedy okazało się, że w zaledwie 90 minut od premiery deweloperzy zarobili 450 tysięcy zł. Pora na kolejne osiągnięcia tego projektu.

Gas Station Simulator nie zamierza się zatrzymywać. Gra krakowskiego studia DRAGO rozeszła się już w nakładzie 300 tysięcy kopii. Twórcy prognozują, że to nie koniec dużej popularności tego ciekawego projektu. Polski zespół spodziewa się, że do końca 2021 roku sprzedać się może nawet 600 tysięcy kopii gry.

Przy okazji ogłoszenia znakomitej sprzedaży krakowska firma przypomina, że chce stworzyć konsolowe konwersje Gas Station Simulator (dla PS4/PS5, XOne/XSX oraz Switch). Zespół planuje też wydać większe, darmowe rozszerzenie, o którym mamy się dowiedzieć więcej już wkrótce.

„Chcemy, żeby nasz produkt był jakościowo jak najlepszy oraz dotarł do jak najszerszej grupy fanów. Dlatego też planujemy m.in. wydanie gry w wersjach konsolowych, kompatybilnych z PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Ponadto w planach na najbliższe miesiące mamy wydanie pierwszego bezpłatnego dodatku, o którym więcej opowiemy już wkrótce” - powiedział Joanna Tynor z DRAGO Entertainment.

Polskim deweloperom nie kończą się pomysły, jeśli chodzi o inne "symulatory" wszelkiej maści. Inną, podobną produkcją, która ma dużą szansę na sukces, jest nadciągający Electrician Simulator, który już w listopadzie doczeka się dema.

Źródło: https://polskigamedev.pl/gas-station-simulator-sprzedaz-plany/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper