UFL z gwiazdą Liverpoolu. Konkurencja serii FIFA i PES ma kolejnego ambasadora

News
1484V
UFL z gwiazdą Liverpoolu. Konkurencja serii FIFA i PES ma kolejnego ambasadora
Wojciech Gruszczyk | 18.10.2021, 18:25

Twórcy UFL nie mogą liczyć na przejęcie całych zespołów, ale deweloperzy mają inny plan. Zamierzają podpisywać indywidualne kontrakty z piłkarzami i na liście ambasadorów znalazł się gwiazdor Liverpoolu. Deweloperzy zaprezentowali Roberto Firmino.

UFL został zaprezentowany podczas cyfrowych targów gamescom, ale dotychczas nie otrzymaliśmy głębszego spojrzenia na grę. Twórcy ujawnili kilka szczegółów, pokazali pierwszego piłkarza, a nawet mogliśmy sprawdzić wstępne porównanie grafiki, jednak najlepsze dopiero przed nami.

Możemy mieć jednak pewność, że deweloperzy odpowiedzialni za UFL będą w następnych tygodniach prezentować kolejnych ambasadorów, ponieważ właśnie w taki sposób autorzy chcą zyskać odpowiednie zainteresowanie wśród graczy.

Roberto Firmino to kolejna gwiazda UFL – piłkarz Liverpoolu ma na koncie między innymi zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Copa America czy też Puchar Anglii. Wartość Brazylijczyka w ostatnich dwóch latach mocno spadła, jednak pomocnikowi na pewno nie brakuje fanów, którzy mogą zainteresować się najnowszym tytułem studia Strikerz.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/10/ufl-unveils-liverpools-roberto-firmino-as-new-game-ambassador

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych