Outriders trafi do Xbox Game Pass na PC. Microsoft potwierdza datę

News
610V
Outriders trafi do Xbox Game Pass na PC. Microsoft potwierdza datę
Wojciech Gruszczyk | 18.10.2021, 17:28

Kolejni gracze zagrają w Outriders. Microsoft właśnie zapowiedział wrzucenie gry do usługi Xbox Game Pass na PC oraz Xbox Game Pass Ultimate. Propozycja na pewno sprawi, że na serwerach pojawią się kolejni sympatycy looter shooterów.

Outriders zadebiutowało w kwietniu 2021 roku i produkcja od premiery jest dostępna w abonamencie Xbox Game Pass (Xbox Series X|S i Xbox One). Aktualnie z oferty mogli skorzystać gracze na konsolach, ale jak się okazuje – Microsoft zapewni tytuł kolejnym zainteresowanym.

Od 19 października Outriders będzie dostępny w Xbox Game Pass dla PC oraz Xbox Game Pass Ultimate. Sytuacja na pewno sprawi, że kolejni gracze zapoznają się z pozycją, która choć w okolicy premiery mierzyła się z problemami, to jednak od tego czasu twórcy znacząco zadbali o infrastrukturę.

Trudno jednak tak naprawdę powiedzieć, kiedy otrzymamy szczegóły pierwszego dodatku do pozycji. Od debiutu minęło już naprawdę sporo czasu, a przynajmniej aktualnie People Can Fly wciąż nie potwierdziło, kiedy możemy liczyć na nowe przygody.

Macie jeszcze okazję grać w Outriders? Jeśli zamierzacie sprawdzić pozycję – zachęcamy do naszej recenzji oraz poradnika.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/04/01/outriders-available-now-with-xbox-game-pass/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych