Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2021 16:34
Xbox Series X Mini Lodówka
1786V

Xbox Series X Mini Lodówka mieści w środku całego Xboksa Series X. Microsoft pokazał sprzęt

Jeszcze przed startem zamówień przedpremierowych, Microsoft zaprezentował mini lodówkę w wersji Xboksa Series X. Urządzenie jest duże i bez przeszkód możemy wsadzić do środka konsolę aktualnej generacji.

Microsoft w zeszłym tygodniu zaprezentował Xboksa Series X Mini Lodówkę. Firma zrealizowała żart społeczności i już jutro sprzęt trafi do sprzedaży. Zainteresowani muszą przygotować około 455 zł, jednak ostateczną, polską cenę poznamy dopiero jutro.

Za projekt odpowiadał Aaron Greenberg, który pokazał na TikToku, jak Xbox Series X idealnie mieści się w Xboksie Series X Mini Lodówce. Oczywiście nie polecamy takich atrakcji, jednak powinno to dobrze zaprezentować skalę lodówki. Na przygotowanym filmie zobaczycie również, jak przedstawiciel Microsoftu włącza urządzenie i pokazuje możliwość ładowania kontrolera przez dodatkowy produkt.

Xbox Series X Mini Lodówka wygląda ciekawie – zamierzacie sięgnąć po propozycję? Produkt Microsoftu trafi do graczy pod koniec roku, więc niektórzy będą mogli zrobić sobie prezent na zbliżające się święta.

Źródło: Twitter: aarongreenberg

Tagi: mini lodówka xbox Xbox Series X Xbox Series X Mini Lodówka