Xbox Series X mini lodówka oficjalnie. Znamy cenę i szczegóły

News
3536V
Xbox Series X mini lodówka oficjalnie. Znamy cenę i szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 15.10.2021, 16:04

Microsoft właśnie ujawnił szczegóły specjalnego produktu – jeszcze w 2021 roku gracze wrzucą napoje do mini lodówki przypominającej Xboksa Series X. Poznajcie konkrety dotyczące bardzo ciekawej propozycji.

Mini lodówka przypominająca Xboksa Series X? Microsoft spełnił obietnicę i przygotował urządzenie. Zamówienia przedpremierowe na sprzęt wystartują już 19 października i gracze muszą przygotować 99 euro (około 455 zł?).

„To, co zaczęło się jako wirusowy mem, stało się rzeczywistością naturalnej wielkości, gdy stworzyliśmy pierwszą na świecie, najszybszą i najmocniejszą lodówkę Xbox Series X, mierzącą 180 cm, ważącą 181kg, replikę naszej ukochanej konsoli w skali 1:1. Ale na tym nie poprzestaliśmy. Po zaciekłej wojnie na Twitterze i bitwie marek, z waszymi głosami Xbox wygrał, więc obiecaliśmy urzeczywistnić memy z minilodówek. Zaskoczyliśmy fanów pierwszym spojrzeniem na projekt pod koniec naszej prezentacji Xbox E3, a teraz nadszedł czas, aby dać naszej społeczności to, na co czekali w sam raz na święta. Przedstawiamy replikę Xbox Series X Mini Lodówka”.

Xbox Series X lodówka -

Producent potwierdził, że nawiązał współpracę z firmą Ukonic!, by zrealizować projekt – mini lodówka przypominająca Xboksa Series X otrzyma diody LED i zmieści 12 puszek ulubionych napojów. Firma zadbała także o dwie półki na drzwiach, gdzie mamy wrzucić przekąski.

W dodatku z przodu lodówki znajduje się port USB do ładowania urządzeń – przykładowo padów. Jeszcze w grudniu specjalny produkt Microsoftu trafi do wielu sklepów.

Microsoft potwierdził, że mini lodówka będzie dostępna w Polsce!

„Pracujemy nad tym, aby dostarczyć Xbox Mini Fridge do jak największej liczby fanów i będziemy nadal rozszerzać dostępność w poszczególnych regionach w 2022 roku, w zależności od zezwoleń i ograniczeń rynkowych”

Xbox Series X mini lodówka - 1

Xbox Series X mini lodówka - 2

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/10/15/xbox-series-x-mini-fridge/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych