Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2021 19:28
God of War Ragnarok z zaskakującym zakończeniem
2945V

God of War Ragnarok z „nieuniknionym zakończeniem”. Santa Monica Studio zaskoczy graczy

Santa Monica Studio nieustannie pracuje nad najnowszą przygodą Kratosa i Atreusa, a graczom pozostaje jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Twórcy planują jednak zaszokować odbiorców, oferując nieoczekiwane zakończenie – tak zasugerował reżyser gry.

We wrześniu społeczność PlayStation mogła zapoznać się z efektownym zwiastunem prezentującym God of War: Ragnarok. Od tego czasu Santa Monica Studio musiało tłumaczyć się z kilku decyzji twórczych, jak również potwierdziło, że nadciągająca produkcja będzie „zakończeniem nordyckiej sagi”. Zanim jednak poznamy nowe miejsce przygód Kratosa, z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie pełnej daty premiery gry.

W ostatnim wywiadzie dla redakcji IGN, w którym Cory Barlog i Eric Williams opowiedzieli nieco o pozycji oraz ujawnili, że finał produkcji wprawi w niemałe zdumienie fanów boga wojny. Reżyser gry zdradził, że God of War Ragnarok będzie miał „zaskakujące, ale nieuniknione” zakończenie. Później deweloper nie rozwinął swojej myśli i nie zdradził więcej szczegółów, więc ciężko ocenić, co dokładnie miał na myśli.

Co czeka ikonicznego bohatera PlayStation? Najpewniej przekonamy się dopiero w przyszłym roku. Nie ulega wątpliwości, że deweloperzy nie zrezygnują z tak popularnego IP. Pamiętajmy, że kilka lat temu pojawiły się plotki, iż Kratos miałby zmierzyć się z egipskimi bogami.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/god-of-war-ragnarok-will-have-surprising-yet-inevitable-ending-a8Owf2A5AQf0

Tagi: God of War: Ragnarok Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment