Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.10.2021 10:28
Diuna w Fortnite. Crossover na pierwszych materiałach i bardzo wysokie oceny kinowego filmu
784V

Diuna w Fortnite. Crossover na pierwszych materiałach i bardzo wysokie oceny kinowego filmu

"Diuna" już 22 października wjedzie do polskich kin. Wygląda na to, że w tym samym dniu w Fortnite pojawią się motywy z tego wyczekiwanego filmu i opowieści napisanej przez Franka Herberta.

Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią ze strony Epic Games w Sieci pojawiają się pierwsze informacje o najnowszym crossoverze z Fortnite. W tym bardzo popularnym tytule Battle Royale, dystrybuowanym w formule free-to-play już niedługo pojawi się wiele motywów z "Diuny".

Spodziewamy się, że skórki i inne akcesoria z filmowej "Diuny" pojawią się w Fortnite dokładnie w dniu premiery filmu w kinach, czyli 22 października 2021 r. Już teraz możecie sprawdzić , jak wygląda większość tych motywów w poniższym materiale wideo, przygotowanym przez HYPEX.

Wygląda na to, że sama filmowa "Diuna" to dzieło warte uwagi -według dziennikarzy obraz stoi nawet na wyższym poziomie od poprzedniej pełnometrażowej adaptacji, którą wykonał David Lynch. Film cieszy się bardzo wysokim uznaniem recenzentów. Średnia ocen uzyskana przez to dzieło to aż 89%. Średnia została wyciągnięta ze 125 werdyktów krytyków zgromadzonych na Rotten Tomatoes.

Obejrzyjcie przy okazji finalny zwiastun "Diuny".

Źródło: https://www.rottentomatoes.com/m/dune_2021
https://www.dualshockers.com/all-fortnite-x-dune-skins-and-cosmetics-leaked-ahead-of-collab/

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software