Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.10.2021 09:30
The Mandalorian sezon 3 start
865V

The Mandalorian 3 już powstaje! Aktorzy świetnie przyjętego serialu wrócili na plan

Według najnowszych informacji aktorzy występujący w serialowym spin-offie Gwiezdnych Wojen wrócili już na plan, aby rozpocząć zagrywki do trzeciego sezonu. 

Serial "The Mandalorian" spotkał się z naprawdę ciepłym przyjęciem ze strony społeczności - dobrze wypowiadali się o nim młodzi fani uniwersum, a także ci, którzy doskonale pamiętają jeszcze pierwszą trylogię, w której mogliśmy oglądać fantastyczne perypetie Luke'a oraz Vadera. Pierwsze dwa sezony zostały zasypane masą fantastycznych ocen (również w naszej recenzji), więc trzeci był tylko kwestią czasu.

I choć o planach jego powstania mogliśmy czytać od dawna, wreszcie dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że wszystko ruszyło. Oznacza to, że początkowe fazy prawdopodobnie udało się zrealizować bez zbędnych opóźnień i kłopotów. Jak bowiem możemy wyczytać w Sieci, aktorzy wrócili już na plany produkcyjne, aby zająć się nagraniami do trzeciego sezonu "The Mandalorian"! 

Niestety dalej nie mamy w pełni potwierdzonej daty premiery, ale należy spodziewać się, iż w grę może wchodzić na przykład druga połowa przyszłego roku. Cóż, czas pokaże, a jeśli wszystko będzie dalej szło zgodnie z planem, to prawdopodobnie już w najbliższych miesiącach poznamy konkretne informacje na temat tego "jak, kiedy i o czym" opowie nam nadchodząca seria odcinków. Czekacie? 

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny star wars The Mandalorian