Dragon Ball: Xenoverse 2 wciąż rozwijane. Bandai Namco prezentuje kolejnego bohatera w formie DLC

News
603V
Dragon Ball: Xenoverse 2 wciąż rozwijane. Bandai Namco prezentuje kolejnego bohatera w formie DLC
Kajetan Węsierki | 17.10.2021, 08:30

Choć od premiery drugiej odsłony serii gier Xenoverse ze świata Dragon Ball minie zaraz równe pięć lat, twórcom nie przeszkadza to w dorzucaniu kolejnych DLC. 

W branży gier znajdziemy mnóstwo różnych typów projektów pod kątem ich żywotności. Są takie, które umierają już po kilku miesiącach i zostają porzucone przez twórców, a są i takie, które przez lata zdają się rozwijane - nawet jeśli graczy zdaje się ubywać. W tej drugiej grupie świetnie odnajduje się Dragon Ball: Xenoverse 2. I choć nawet na premierę zapowiadano, że w planach jest naprawdę sporo DLC, to nikt nie dowierzał, że nowe będą pojawiały się aż do teraz

A zapowiedziany niedawno Jiren nie było ostatnim! Bandai Namco udostępniło właśnie nowy trailer, na którym zaprezentowana została Caulifa na poziomie Super Saiyan 2. Wojowniczka będzie częścią pakietu Legendary Pack 2, który ma zadebiutować jeszcze tej jesieni. Dokładnej daty wciąż nie znamy, ale można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest to kwestia zaledwie kilku tygodni.

Decyzja o ogłoszeniu kolejnej dodatkowej postaci po tylu latach może oczywiście dziwić - zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że obecnie liczba graczy w jednym momencie na Steam nie przekracza tysiąca. Z drugiej strony, należy oddać twórcom, że dotrzymują danego słowa i cały czas realizują założony plan. Osobiście mam jednak nadzieje, że jesteśmy już bliżej końca, a tym samam nadejścia Xenoverse 3.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/10/dragon-ball-xenoverse-2-dlc-character-caulifla-super-saiyan-2-debut-trailer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych