Dragon Ball Xenoverse 2. Jiren w ostatecznej formie trafi do gry

News
658V
Dragon Ball Xenoverse 2. Jiren w ostatecznej formie trafi do gry
Igor Chrzanowski | 07.08.2021, 10:53

Wydane prawie 5 lat temu Dragon Ball: Xenoverse 2 wciąż bardzo dobrze się trzyma i jest aktywnie wspierane przez deweloperów do tego stopnia, że nadal otrzymuje nowych zawodników DLC. Już jesienią otrzymamy kolejne dwie legendy!

Gdy na rynku pojawiło się Dragon Ball Z: Kakarot wszyscy byli niemalże pewni, że Bandai Namco zakończy już wsparcie dla nieco leciwego Dragon Ball: Xenoverse 2, które to dobrze przysłużyło się całej marce sprzedając się w liczbie ponad 7 milionów egzemplarzy, co jest doskonałym wręcz rezultatem, a być może dzięki kolejnym DLC dobije do aż 8 milionów.

Niemniej jednak na wiosnę tego roku otrzymaliśmy pakiet DLC w postaci Legendary Pack 1, gdzie deweloperzy dodali dwóch znanych fanom marki świetnych wojowników - Paikuhana (mistrza z zaświatów) oraz Toppo (Boga Zniszczenia z 11. wszechświata).

Teraz ogłoszono Legendary Pack 2, w ramach którego na jesień dostaniemy nową formę Jirena w pełnej mocy oraz jedną z fuzji Goku i Vegety, czyli możemy obstawiać, że będzie to jedna z wersji Vegito lub Gogety. Poniżej zobaczycie efektowny zwiastun zawartości.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych