DC FanDome z prezentacją The Batman, Gotham Knights i Suicide Squad. Oglądajcie z nami

News
1243V
DC FanDome z prezentacją The Batman, Gotham Knights i Suicide Squad. Oglądajcie z nami
Wojciech Gruszczyk | 16.10.2021, 18:58

DC zaprasza widzów na kolejne święto, podczas którego zobaczymy najnowsze gry, filmy oraz seriale tworzone dla fanów Batmana. Zamierzacie oglądać DC FanDome? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Studia Warner Bros. pracują nad wieloma ciekawy projektami, które podejmują tematykę przygód superbohaterów oraz łotrów z DC. Nadciągające miesiące zapowiadają się całkiem obiecująco, bowiem widzowie i gracze będą mogli sprawdzić kilka debiutujących produkcji. DC FanDome jest wydarzeniem, podczas którego nie tylko mamy okazję oglądać zapowiedzi opracowywanych propozycji, ale w bonusie możemy poznać kulisy prac z głównego źródła – od twórców oraz aktorów.

Na tegorocznej imprezie nie zabraknie „The Batman” – film z Robertem Pattinsonem w roli głównej zadebiutuje już w przyszłym roku, więc możemy liczyć na nowe szczegóły dotyczące historii. Matt Reeves potwierdził również przygotowanie nowego zwiastuna.

Z myślą o fanach gier udostępnione zostaną materiały między innymi z Rycerze Gotham oraz Suicide Squad: Kill the Justice League. W obu sytuacjach możemy liczyć na zwiastuny, ale czy poznamy szczegóły premier? Tytuły mają trafić na rynek w przyszłym roku, zatem impreza DC może być znakomitą okazją do wielkich ogłoszeń.

Ekipy Warner Bros. pracują nad wieloma filmami oraz kolejnymi serialami spod szyldu DC, jednak wielu sympatyków marki na pewno zaciera łapy na doniesienia dotyczące nowych gier. Niespodzianki tego typu również byłyby mile widziane.

DC FanDome rozpocznie się o godzinie 19:00. Zapraszamy do wspólnego oglądania.


 

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper