Suicide Squad: Kill the Justice League na nowym ujęciu z gry. Twórcy zapraszają na pokaz

News
1023V
Suicide Squad: Kill the Justice League na nowym ujęciu z gry. Twórcy zapraszają na pokaz
Wojciech Gruszczyk | 15.10.2021, 20:56

Już jutro zobaczymy nowy materiał z Suicide Squad: Kill the Justice League. Gracze mogą oczekiwać wielu informacji z produkcji Rocksteady Studios, a dyrektor kreatywny gry oraz współzałożyciel studia pokazał głównych bohaterów przygody. Wygląda to przyzwoicie.

Już jutro odbędzie się DC FanDome i na naszej stronie będziecie mogli oglądać pełną relację z wydarzenia, na którym nie zabraknie nowego zwiastuna „The Batman”, ale także materiałów z Suicide Squad: Kill the Justice League czy też Rycerze Gotham.

Sefton Hill postanowił podgrzać atmosferę przed pokazem i opublikował pierwsze ujęcie wykonane na silniku gry – łatwo możecie tutaj dostrzec detale na ubraniach czy też twarzach bohaterów. Dyrektor kreatywny produkcji i zarazem współzałożyciel Rocksteady Studios wspomniał o przedstawieniu historii czy też postaci, więc możemy mieć nadzieję, że tym razem zobaczymy znacznie więcej materiałów z oczekiwanej przygody.

Już wcześniej Suicide Squad: Kill the Justice League pojawiło się na zwiastunie DC FanDome, ale fragmenty były bardzo krótkie i nie prezentowały ostatecznej jakości gry. Przedstawiony screen prezentuje się znacznie lepiej, ale tak naprawdę dopiero jutro przekonamy się, czy autorzy Batman Arkham wykorzystali potencjał PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, by zadbać o wysoką jakość oprawy w nowej propozycji.

Suicide Squad Kill the Justice League ekipa

Źródło: Twitter: Seftonhill

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych