Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2021 17:03
PlayStation Store - PS4
2255V

Ile kosztują wszystkie gry na PS4 z PlayStation Store? Gracz przedstawił ciekawe informacje

Sony systematycznie oferuje graczom nowe produkcje na PlayStation Store, a jeden z klientów korporacji postanowił sprawdzić, ile kosztują wszystkie gry z PS4 dostępne w cyfrowym sklepie Japończyków. Informacje są szczegółowe i interesujące.

W połowie tygodnia informowaliśmy o promocji na PlayStation Store, a dzisiaj Sony zaprosiło graczy na kolejną ofertę. Jednocześnie systematycznie na PlayStation Store pojawiają się nowe gry, więc użytkownik Reddita o pseudonimie Serzh008 sprawdził, ile tak naprawdę w sklepie Japończyków znajduje się produkcji i ile one kosztują.

„Mam skrypty, które każdego dnia zbierają ceny ze sklepu PlayStation i chciałem się dowiedzieć - Ile kosztuje zakup wszystkich gier na PS4 w PlayStation Store? Ze statystyk wyłączyłem wszystkie dodatki, edycje premium, mapy, game passy, gry które mają status preorder i inne. Ceny liczone są w dwóch kolumnach. Pierwsza kolumna - cena z rabatem bazowym, druga kolumna to cena z rabatem w przypadku posiadania abonamentu PS Plus. Zebrane dane odzwierciedlają jedynie ceny na 13 października, ale malują bardzo konkretny obraz, jeśli chodzi o ceny wszystkich produkcji na PS4”.

13 października na amerykańskim PlayStation Store znajdowało się 5188 produkcji, które mogliśmy kupić łącznie za 94 939,73 dolary (ponad 374 tysiące zł). Gracze mogliby zapłacić znacznie mniej, ale w tej sytuacji muszą posiadać abonament PlayStation Plus. Należy zwrócić uwagę, że wśród produktów są wyłączone wszystkie specjalne wydania, dodatki czy też przepustki sezonowe.

Możemy mieć pewność, że każdego dnia oferta będzie prezentować się odrobinę inaczej, jednak są to na pewno ciekawe informacje, które pokazują skalę PlayStation Store.

Warto dodać, że w tym tygodniu PlayStation Polska wyjaśniło ostatnią podwyżkę cen cyfrowych gier na PS5 i PS4 w Polsce.

Ile kosztują wszystkie gry na PS4 z PlayStation Store - 1

Ile kosztują wszystkie gry na PS4 z PlayStation Store - 2

Ile kosztują wszystkie gry na PS4 z PlayStation Store - 3

Ile kosztują wszystkie gry na PS4 z PlayStation Store - 4

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/q7sqg1/i_found_out_how_much_money_you_need_to_buy_all/
https://mp1st.com/news/someone-has-calculated-the-cost-of-owning-all-ps4-games-on-psn-heres-the-breakdown

Tagi: playstation 4 ps4 sony