Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2021 13:37
Xbox Series X - lodówka
2128V

Xbox Series X jako mini lodówka trafi do sprzedaży. Microsoft potwierdził wiadomość [Aktualizacja #1]

Amerykańska korporacja może wprowadzić do sprzedaży mini lodówki inspirowane wyglądem Xboksa Series X. Microsoft chce jednak wygrać twitterową bitwę z firmą Skittles i prosi graczy o pomoc. Zainteresowani muszą zagłosować na Xboksa.

Microsoft kilka tygodni temu zaprezentował mini lodówkę, której wygląd był inspirowany Xboksem Series X. Była to kontynuacja akcji przygotowanej w zeszłym roku, a jednocześnie promocja nowej marki napojów energetycznych oferowanych przez The Rocka.

Wielu graczy powiedziało wprost, że chciałoby kupić taki sprzęt, ale przynajmniej aktualnie – była to wyłącznie akcja promocyjna napoju. Sytuacja może jednak szybko się zmienić, ponieważ teraz Microsoft potrzebuje pomocy od graczy.

Twitter na swoim oficjalnym koncie prowadzi głosowanie na najpopularniejszą markę – w finale znalazł się Xbox oraz Skittles. Producent cukierków zapowiedział, że jeśli wygra to przywróci do sprzedaży słodycze o smaku limonki, które w 2013 roku zostały zastąpione przez zielone jabłko.

Microsoft najwidoczniej bardzo chce wygrać twitterową bitwę i Aaron Greenberg (dyrektor generalny marketingu Xboksa) potwierdził, że jeśli Xbox wygra to do produkcji trafią mini lodówki inspirowane wyglądem Xboksa Series X.

Fani amerykańskiej korporacji zareagowali błyskawicznie i przynajmniej aktualnie Xbox wygrywa, ale trzeba wciąż pod uwagę, że różnica jest minimalna: 50,3% do 49,7%.

[Aktualizacja #1]

Będą lodówki!

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-says-it-will-sell-series-x-mini-fridges-if-it-wins-a-twitter-marketing-poll/

Tagi: Xbox xbox series x xbox series x|s