Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2021 12:43
Crysis Remastered Trilogy
1308V

Crysis Remastered Trilogy na wielu materiałach. Porównania, gameplay i płynność animacji

Od dzisiaj Crysis Remastered Trilogy jest dostępny na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. Saber Interactive opracowało odświeżenie trzech kultowych strzelanek studia Crytek, jednak przed sięgnięciem po pudełko przekonajmy się, jak gra prezentuje się na wszystkich platformach.

Crysis, Crysis 2 i Crysis 3 powracają za sprawą Crysis Remastered Trilogy. Pakiet trzech pozycji dzisiaj trafił do cyfrowej oraz fizycznej dystrybucji – kolekcję w jednym pudełku kupicie za 189 zł. Deweloperzy nie zapewnili next-genowego wydania, ale tytuły działają na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S dzięki wstecznej kompatybilności.

Premiera Crysis Remastered miała miejsce w zeszłym roku, jednak nie obyło się bez sporych trudności. Saber Interactive udostępniało kolejne aktualizacje, które w końcu naprawiły tytuł. W przypadku Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered najpewniej udało się uniknąć pewnych niedogodności – wczoraj przedstawialiśmy porównanie odświeżonej "dwójki" zrealizowane przez redakcję Digital Foundry.

Poniższe materiały ukazują Crysis Remastered Trilogy w pełnej krasie. Pakiet działa dobrze, a odbiorcy nie powinni natrafić na błędy uniemożliwiające komfortową rozgrywkę, jak to miało miejsce w przypadku odświeżenia pierwszego Crysisa.

Na filmach zobaczycie porównanie oprawy, gameplay oraz testy płynności animacji – zwróćcie uwagę, że materiały pokazują wersje na różnych platformach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Trilogy Crytek Saber Interactive