Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2021 07:00
Dying Light  - PS5 i XSX|S
1864V

Dying Light otrzyma next-genową aktualizację. Techland potwierdza prace nad patchem dla PS5 i XSX|S

Wrocławskie studio nie tylko skupia się na Dying Light 2. Deweloperzy potwierdzili dobrą wiadomość dotyczącą next-genowej aktualizacji do pierwszej odsłony produkcji. Gracze mogą oczekiwać ulepszonej oprawy czy też płynniejszej rozgrywki.

W ostatnim czasie Techland systematycznie dzieli się nowymi materiałami z Dying Light 2, uchylając rąbka tajemnicy i tym samym przybliżając poszczególne elementy świata oraz opracowane mechaniki. Studio już w sierpniu poinformowało, że „słyszy” oddaną społeczność i w przyszłości może przygotować next-genowe wsparcie dla pierwszego Dying Light.

Zanim będziemy mogli wkroczyć na ulice nowego miasta i poznać nową historię, wrocławianie mają dla nas jeszcze jedną atrakcję. Deweloperzy pracują również nad dopracowaniem Dying Light i w odpowiedzi na wiadomość jednego z graczy potwierdzili, że stosowna aktualizacja jest w przygotowaniu:

Przygoda w Harran zadebiutowała w 2015 roku i nigdy nie otrzymała ulepszeń wykorzystujących moc PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S. W przypadku urządzenia Sony możemy liczyć na wsteczną kompatybilność oraz jakość rozgrywki w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę.

Co więcej, Techland wczoraj zapowiedział nową zawartość do Dying Light – Hellraid. Pozycja nieustannie cieszy się sporą popularnością, zatem nowa lokacja i zadania będą kolejnym urozmaiceniem rozgrywki.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/10/dying-light-receiving-a-ps5-patch-in-the-future

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.