Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 16:01
PS5 i Apple Music
543V

Apple Music może trafić na PS5. Sony najwidoczniej kontynuuje współpracę z Apple

Sony może już wkrótce zaprosić graczy do słuchania ulubionych utworów z Apple Music przez PlayStation 5. Jeden z graczy otrzymał możliwość pobrania nowej aplikacji, która wcześniej nie była dostępna na PS5.

Apple Music może być kolejną aplikacją, która pojawi się na PlayStation 5. Jeden z graczy zrobił zdjęcie ciekawej sytuacji – gdy chciał włączyć muzykę, to pojawiła mu się opcja pobrania nowej aplikacji. Gdy chciał sprawdzić nową propozycję, to jednak pojawił się błąd, który pojawia się w momencie próby włączenia programu z PS4.

Dziennikarz brytyjskiego Eurogamera próbował sprawdzić sytuację i choć na brytyjskim koncie nie zobaczył tego komunikatu, to jednak na amerykańskim otrzymał już informację o Apple Music.

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, ponieważ dotychczas PS5 o jedynie możliwość podłączenia do Spotify, jednak warto pamiętać, że korporacja współpracuje z Apple (gracze mogą skorzystać z darmowego Apple TV+). Więcej szczegółów powinniśmy otrzymać wkrótce, ponieważ Sony najwidoczniej testuje funkcje, by w przyszłości zaoferować ją wszystkim użytkownikom PS5.

Korzystacie z Apple Music?

PS5 i Apple Music

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-10-14-it-looks-like-apple-music-may-be-coming-to-playstation-5

Tagi: Apple Apple Music PlayStation 5 ps5