Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2021 20:02
PlayStation i Apple TV+
1018V

PlayStation zachęca do produkcji Apple. Sony przypomina o promocji

PlayStation przypomina o ciekawej promocji dla wielu graczy. Posiadacze PS5 mogą zainteresować się ofertą, dzięki której otrzymają dostęp do Apple TV+. Gracze w tym czasie zapoznają się z najlepszymi produkcjami przygotowanymi na zlecenie producenta iPhone'ów.

W zeszłym miesiącu PlayStation zaprosiło graczy do bezpłatnego oglądania Apple TV+. Oferta jest dostępna dla klientów PS5, którzy mogą włączyć aplikację i bez przeszkód oglądać najlepsze filmy i seriale oferowane przez amerykańską korporację.

Dzisiaj na serwerach debiutuje pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „See” z Jasonem Momoą w roli głównej, więc PlayStation postanowiło przypomnieć o ofercie. Widzowie bez przeszkód zobaczą całą historię, ponieważ ostatni epizod zostanie wyemitowany 15 października.

W tej sytuacji zainteresowani nic nie płacą, a na Apple TV+ łatwo można znaleźć naprawdę mocne i wartościowe produkcje, których często trudno szukać na konkurencyjnych SVOD.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji, to na pewno musicie nadrobić „Mythic Quest” (przeczytajcie recenzje pierwszego i drugiego sezonu), „For All Mankind” (poznajcie nasze wrażenia - 1. sezon i 2. sezon) czy też „Ted Lasso” – ten ostatni to zdecydowanie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: apple apple tv+ PlayStation Sony