GTA The Trilogy Definitive Edition bez wielkich zmian? Gry mają oferować skromne odświeżenie

Gry (plotka)
5914V
GTA The Trilogy Definitive Edition bez wielkich zmian? Gry mają oferować skromne odświeżenie
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2021, 14:36

Rockstar powinien w najbliższych dniach odsłonić wszystkie szczegóły powracającej trylogii GTA. Jeśli jednak plotki zostaną potwierdzone, to tym razem nie możemy liczyć na wielkie zmiany. Twórcy podobno zajęli się wyłącznie drobnymi zmianami.

Od wczoraj Grand Theft Auto The Trilogy nie jest już dostępne na Steam oraz PlayStation Store. Rockstar usunął grę, więc jeszcze w tym tygodniu powinny ruszyć oficjalne zamówienia przedpremierowe, jednak aktualnie twórcy nie zdradzają szczegółów.

Deweloperzy nie ujawniają konkretów, więc pojawiają się kolejne przecieki dotyczące kolekcji i gry z Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition mają podobno „wyglądać w większości tak samo” jak poprzednie wersje.

Twórcy jedynie przeskalowali tekstury, zaktualizowali twarze (są mniej kanciaste), ale animacje w rozgrywce są identyczne jak te w oryginałach. Zamiast tego ulepszono animacje w przerywnikach – w tym wypadku zobaczymy teraz palce bohaterów czy też dopracowane facjaty.

W produkcjach mamy dostrzec dynamiczne oświetlenie, dopracowane uszkodzenia samochodów, ale miasta wyglądają „dokładnie tak samo”, jak poprzednio – mają tylko lepsze oświetlenie. W całym pakiecie ma pojawić się tylko jeden nowy element: śnieg jako cheat do GTA 3.

Muszę na pewno zaznaczyć, że jest to wyłącznie przeciek, więc na potwierdzenie informacji musimy zaczekać, ale przynajmniej aktualnie Rockstar nie śpieszy się z prezentacją gier. Firma na początku zablokowała możliwość kupienia starszych wersji.

Źródło: https://www.earlygame.com/gaming/gta-trilogy-remaster-definitive-edition-graphics-animations/

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper