Trylogia GTA znika z PlayStation Store i pierwszych sklepów na PC. Rockstar usuwa pakiet

News
2812V
Trylogia GTA znika z PlayStation Store i pierwszych sklepów na PC. Rockstar usuwa pakiet
Wojciech Gruszczyk | 13.10.2021, 15:02

Rockstar usuwa GTA The Trilogy z cyfrowych sklepów na konsolach. Na PlayStation Store pierwsi gracze nie mogą już kupić zestawu, więc jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli sięgnąć wyłącznie po ulepszone i zapewne droższe wydanie.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące ceny oraz daty premiery Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition, ponieważ Rockstar rozpoczęło usuwanie zestawu klasycznych przygód z pierwszych rynków. Jak się jednak okazuje – firma postanowiła usunąć także gry z cyfrowych sklepów na konsolach.

Grand Theft Auto: The Trilogy nie jest już dostępne w Australii, w wielu krajach Azji oraz na Bliskim Wschodzie i wkrótce „zmiany” mają nadejść także do Europy:

W Polsce Grand Theft Auto: The Trilogy jest jeszcze dostępne na PlayStation Store za 159 zł, jednak zapewne za kilka godzin będziemy mogli sięgnąć wyłącznie po Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition. Według plotek zestaw będzie znacznie droższy od aktualnie wydanego pakietu trzech produkcji.

Jak podaje GG.deals – pakietu nie znajdziemy także w pierwszych sklepach na PC, więc macie dosłownie ostatnią szansę, by kupić pozycję.

Źródło: Twitter: Vinewood_motors, GGdeals

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper