Xbox Series X w limitowanej wersji Halo Infinite z możliwymi opóźnieniami. Niepokojące doniesienia z Australii

Gry
1054V
Xbox Series X w limitowanej wersji Halo Infinite z możliwymi opóźnieniami. Niepokojące doniesienia z Australii
Bartosz Dawidowski | 14.10.2021, 12:54

O ogromnym zainteresowaniu Xbox Series X w limitowanej wersji Halo Infinite pisaliśmy już w sierpniu. Okazuje się, że nie wszyscy gracze mogą otrzymać konsolę w planowanym terminie.

Z Australii napływają do nas niepokojące wieści. Klienci takich sklepów jak EB Game i JB, którzy już wiele miesięcy temu opłacili zamówienia przedpremierowe na Xbox Series X w limitowanej edycji Halo Infinite dostają wiadomości od tych przybytków z informacją o spodziewanych opóźnieniach w dostawach towaru. Zamiast 15 listopada hardware miałby trafiać do klientów dopiero 25 listopada 2021 r.

"Microsoft przedstawił informację o nowym terminie wydania Limitowanej konsoli Xbox Series X Halo Infinite. Nowy termin to 25 listopada 2021" - głosi komunikat, wysyłany przez sieć sklepów EB Games.

Do tematu dołożył swoją cegiełkę sklep JB Hi-Fi:

"Nasi dostawcy skontaktowali się z nami w tej sprawie i niestety pojawił się sygnał, że data dostarczenia produktu się opóźni. Nowa data wydania tego przedmiotu to 25 listopada 2021 r. Proszę pamiętać jednak, że również ten termin może jeszcze ulec zmianie" - napisał do jednego ze swoich klientów sklep JB Hi-Fi.

Microsoft nie potwierdził jeszcze tych informacji. Należy je zatem traktować na razie w kategoriach plotki. Biorąc pod uwagę zaburzenia w łańcuchach dostaw i ogromne zainteresowanie tym wydaniem Xbox Series X możliwe, że na wybranych rynkach faktycznie dojdzie do znacznych opóźnień w dostawach tych pre-orderów.

Nakład rzeczonych konsol rozchodził się w sierpniu w ogromnym tempie, o czym pisaliśmy tutaj.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/the-halo-infinite-xbox-series-x-console-is-reportedly-being-delayed-in-australia/ https://www.resetera.com/threads/halo-infinite-series-x-console-delayed-to-25-november-aus.499779/

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper