Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2021 13:34
Netflix - Ty - 4. sezon
337V

Ty powróci z kolejnymi odcinkami. Netflix zapowiada 4. sezon

Netflix jest przekonany o popularności serialu „Ty”. Zanim widzowie sprawdzą trzeci sezon, potwierdzono przygotowanie następnej serii poprzez chwytliwy materiał wideo nawiązujący do wcześniejszych doświadczeń Joego Goldberga

W sierpniu prezentowaliśmy na portalu pełny zwiastun najnowszych odcinków serialu „Ty” – premiera 3. sezonu odbędzie się dopiero jutro, jednak Netflix nie czeka z przekazaniem wiadomości, które usatysfakcjonują fanów produkcji. Seria będąca adaptacją powieści Caroline Kepnes będzie kontynuowana i powróci z następnymi odcinkami.

4. sezon nie otrzymał jeszcze szczegółów dotyczących premiery, ale możemy podejrzewać, że zadebiutuje na platformie streamingowej pod koniec 2022 roku lub na początku 2023 roku. Pierwsze odcinki poświęcone charyzmatycznemu Joemu zostały opublikowane w listopadzie 2018 roku, natomiast kontynuacja trafiła na platformę w grudniu 2019 roku.

Zgodnie z pojawiającymi się recenzjami 3. sezon „Ty” trzyma poziom poprzednich epizodów – 92% z 12 krytyków na serwisie Rotten Tomatoes poleca historię. Na portalu Metacritic produkcja zebrała średnią na poziomie 81%.

Netflix opracował materiał wideo, który potwierdza prace nad serialem – trzeba przyznać, że wykorzystana gra słów robi wrażenie. Polski oddział platformy również czerpał inspirację z tytułu propozycji i stworzył grafikę, którą możecie zobaczyć w tej wiadomości.

Sprawdźmy pierwsze zestawienie premier Netflixa w listopadzie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Neflix Ty You