GTA: The Trilogy The Definitive Edition w wyższej cenie? Take-Two może podążyć nowym standardem

Plotka
2538V
GTA: The Trilogy The Definitive Edition w wyższej cenie? Take-Two może podążyć nowym standardem
Iza Łęcka | 11.10.2021, 07:00

Rockstar wciąż nie potwierdziło ceny GTA: The Trilogy The Definitive Edition, jednak pierwszy sklep uruchomił zamówienia przedpremierowe. Jeśli oferty okażą się zgodne z założeniami twórców, kolekcja będzie sprzedawana w nowym standardzie cenowym.

Pod koniec zeszłego tygodnia zaprezentowano GTA: The Trilogy The Definitive Edition. Oprócz opublikowania krótkiego teasera gry, Rockstar potwierdziło również, że wkrótce z cyfrowych sklepów znikną oryginalne wersje produkcji. Decyzja spotyka się z rozmaitym odbiorem, lecz wydaje się bardzo prawdopodobne, że gorsze wiadomości dopiero przed nami.

Base.com jako pierwszy sklep wystartował z zamówieniami przedpremierowymi na kolekcję , która w edycji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S została wyceniona na 76,85 euro (70 funtów), zatem w Polsce pakiet może kosztować 329-349 zł. W przypadku konsol poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One) zestaw jest oferowany za 65 euro (około 298 zł).

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez wydawcę i przede wszystkim powinniśmy wyczekiwać na ogłoszenia Rockstar, jednak należy pamiętać, że to Take-Two (firma-matka twórców GTA) jako pierwsze zastosowało na rynku wyższy standard cen.

Mówi się, że GTA: The Trilogy The Definitive Edition zadebiutuje jeszcze w 2021 roku, a zgodnie z ostatnimi doniesieniami pozycja zostanie udostępniona w listopadzie. Wkrótce powinniśmy poznać wszystkie szczegóły dotyczące premiery.

GTA: The Trilogy The Definitive Edition w wyższej cenie? Take-Two może podążyć nowym standardem

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/gtas-definitive-edition-remasters-could-cost-70-according-to-a-retailer/

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper