HTC Vive Flow wyciekło! Poznajcie cenę i informacje dotyczące bezprzewodowych gogli VR

Gry
1705V
HTC Vive Flow wyciekło! Poznajcie cenę i informacje dotyczące bezprzewodowych gogli VR
Iza Łęcka | 13.10.2021, 11:05

Dzień przed oficjalnym pokazem tajwański producent musi zmierzyć się z niemałymi trudnościami. W sieci pojawiły się materiały prezentujące HTC Vive Flow, czyli bezprzewodowe gogle do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki materiałom wiemy, jak sprzęt wygląda, znamy jego cenę oraz inne konkrety.

HTC systematycznie oferuje klientom nowe propozycje technologiczne - w maju przedstawione zostały gogle Vive Pro 2, które mieliśmy okazję sprawdzić i podzielić się swoją opinią. Dla producenta nadszedł czas na następny rozdział w działalności , a niepotwierdzone doniesienia zawierały plotki o samodzielnych goglach VR.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na 14 października zaplanowana została impreza HTC, podczas której najpewniej zobaczylibyśmy nowy model bezprzewodowych gogli w pełnej krasie. Kilkadziesiąt godzin przed eventem zaczęły jednak pojawiać się grafiki najprawdopodobniej z oficjalnych materiałów. Mimo iż nie znamy dokładnej specyfikacji urządzenia, możemy spojrzeć, jak będzie się prezentować. Konstrukcja wydaje się dość okazała, jednak Vive Flow zawiera aktywny system chłodzenia, wsparcie Spatial Audio i zostało dopasowane do wielu odbiorców.

HTC Vive Flow jest promowane jako sprzęt „przygotowany z myślą o dobrym samopoczuciu i świadomej produktywności”. Na grafikach dostrzeżemy, że gogle połączą się ze smartfonem przez Bluetooth, telefon może być wykorzystywany jako kontroler, a propozycja będzie wykorzystywać Miracast.

Zgodnie ze zdjęciami ujawnionymi przez informatora HTC Vive Flow zostanie wycenione na 499 dolarów, a zamówienia przedpremierowe rozpoczną się już 15 października. Planowana dostawa zestawów odbędzie się na początku listopada.

Źródło: Twitter: evleaks

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper