Twórcy DiRT 5 pracują nad „najbardziej ambitną i największą grą” od ponad 10 lat

Gry
1025V
Twórcy DiRT 5 pracują nad „najbardziej ambitną i największą grą” od ponad 10 lat
Wojciech Gruszczyk | 11.10.2021, 15:18

Codemasters nie próżnuje i rozpoczęło już opracowywanie kolejnej wielkiej gry. Twórcy DiRT 5 poszukują nowego producenta, który zajmie się okiełznaniem projektu. Studio potwierdza, że pracuje nad wielkim tytułem.

Codemasters w ostatnim czasie wydało F1 2021 (przeczytajcie naszą recenzję), wcześniej zapewniło DiRT 5 (sprawdźcie wrażenia), a w międzyczasie zapowiedziało GRID Legends. Twórcy zajmują się już jednak kolejną grą, za którą najwidoczniej odpowiada zespół odpowiedzialny za wyścigi z 2020 roku.

Według najnowszego ogłoszenia o pracę, Codemasters Cheshire poszukuje producenta – deweloperzy potrzebują odpowiedniej osoby, która pomoże opracować grę po sukcesie DiRT 5.

Jak się jednak okazuje, specjalista ma pomóc w opracowaniu „najbardziej ambitnej i największej gry” od ponad dekady. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo możemy podejrzewać, że Electronic Arts (nowy właściciel Codemasters) zapewnił odpowiedni budżet.

W Codemasters Cheshire znajdują się byli pracownicy Evolution Studios, którzy przed dołączeniem do „Mistrzów Kodu” opracowali Driveclub i Motorstorm.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/dirt-5s-developer-is-working-on-its-most-ambitious-and-biggest-game-in-a-decade/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper