Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.10.2021 09:30
BRZRKR od Keanu Reevesa
1141V

BRZRKR powstaje! Keanu Reeves potwierdził, że adaptacja komiksu dostanie kategorię "R"

Wygląda na to, że już za jakiś czas zobaczymy Keanu Reevesa w roli, w jakiej od dawna chciało go zobaczyć naprawdę sporo osób - aktor wcieli się w nieśmiertelnego wojownika. 

Keanu Reeves to jeden z najbardziej szanowanych aktorów obecnych czasów - a czegokolwiek się nie chwyci, zapewnia naprawdę dobre show. I nie tyczy się to wyłącznie filmów. Pamiętacie komiks "BRZRKR", którego był autorem, a o którego powstaniu głośno było w 2020 roku? Tak, ten sam, na temat którego adaptacji pojawiały się doniesienia jeszcze kilka miesięcy temu

Teraz ciekawe informacje wypłynęły od samego Keanu. Popularny artysta potwierdził, że film aktorski bazujący na powieści komiksowej jego autorstwa dostanie kategorię "R"! Co to oznacza? Cóż, w dużym skrócie, przeznaczony będzie dla widzów dorosłych, co prawdopodobnie wiązało się będzie z dużym natężeniem brutalnych scen walki, krwią, wulgarnym językiem i podobnych elementów. 

Jakby tego było mało, za scenariusz opowiadać ma sam Mattson Tomlin. Jeśli nie kojarzycie tego nazwiska, to prawdopodobnie zrobi się o nim głośniej już po premierze nadchodzącego filmu "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli Człowieka-Nietoperza. Jest on bowiem współtwórcą zbliżającego się projektu z uniwersum DC. Mówimy więc o naprawdę jakościowym gościu. Pozostaje czekać! 

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave

Tagi: BRZRKR Keanu Keanu Reeves komiks Netflix