Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.07.2020 16:46
Keanu Reeves Komiks
2269V

Keanu Reeves stworzył komiks o samym sobie. Poznajcie BRZKRK

Keanu Reeves ponownie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów ostatnich lat, na co musiał sporo czekać po sukcesie trylogii Matriksa, a zanim zaczęła się jego przygoda w roli Johna Wicka.

W ostatnim czasie Keanu Reeves stał się istnym bożyszczem zarówno kinomanów jak i graczy czekających między innymi na rodzimego Cyberpunka 2077. Będąc na tak niezwykle korzystnej fali, aktor zamierza wykorzystać ją do maksimum i co rusz bawi się w nowe projekty. 

Jako pierwsza o jego nowym pomyśle napisała redakcja USA Today, która to dotarła do informacji, jakoby Keanu miał pracować nad autorskim komiksem! W tak zwanym BZRKRK głównym bohaterem jest on sam, a do tego jest również współautorem scenariusza, przy którym pomaga mu Matt Kindt - wydaniem całej pracy zajmie się zaś Boom! Studios.

Przygoda podzielona została na 12 zeszytów, które będą ukazywać się w cyklu miesięczny począwszy od 7 października 2020 roku. Co ciekawe aktor chwali się również i tym, że ma swój pewien udział w konstruowaniu scenariusza nie tylko dla Johna Wicka 4, ale również i do Matriksa 4.

Źródło: https://eu.usatoday.com/story/entertainment/books/2020/07/17/exclusive-keanu-reeves-debuts-comic-book-writer-brzrkr/5448723002/

Tagi: