Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.10.2021 15:30
Dragon Ball Super: Super Hero zwiastun
8229V

Dragon Ball Super: Super Hero na pełnoprawnym zwiastunie. Fani załamani jakością animacji

Podczas New York Comic Con 2021 wreszcie odsłonięto karty do końca i zaprezentowano pełnoprawny zwiastun nadchodzącej produkcji pełnometrażowej ze świata Smoczych Kul. 

Fani uniwersum Smoczych Kul żyli w ostatnich miesiącach zapowiedzią nadchodzącego filmu pełnometrażowego - "Dragon Ball Super: Super Hero". Jeszcze w lipcu dostaliśmy pierwszy zwiastun, który prezentował nam Son Goku w ruchu i niewiele ponadto. Później przyszło nam nieco poczekać, aż do zapowiedzi, iż coś nowego zostanie zaprezentowane podczas tegorocznego New York Comic Con

Tak też się stało! Podczas wydarzenia zaprezentowano kolejny zwiastun - tym razem już pełnoprawny i dużo bardziej skupiający się na fabule nadchodzącej animacji. Na wideo możemy obserwować oczywiście doskonale znanych bohaterów jak Piccolo, Pan czy Son Goku, a przy tym postaci, które pojawiały się na materiałach koncepcyjnych z okresu wakacyjnego. 

Niestety nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się zapowiadać. Problem stanowi animacja, która wypada bardzo źle. Fani szybko zauważyli, że coś jest nie tak i zasypują media społecznościowe tysiącami komentarzy na temat tego, iż projekt wygląda fatalnie. Możemy czytać o "popsutych klatkach animacji" oraz tym, że "wszystko wygląda jak DLC do Dragon Ball Z: Kakarot". Cóż, z całą miłością dla serii - trudno się z tym nie zgodzić. Jak Wy oceniacie zwiastun? 

Źródło: YouTube

Tagi: Dragon Ball Dragon Ball Super: Super Hero Trailer zwiastun