Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.07.2021 23:10
Dragon Ball Super: Super Hero oficjalnie
4759V

Dragon Ball Super: Super Hero na zwiastunie! Nowy film o przygodach Son Goku i jego przyjaciół zapowiedziany

Fani uniwersum Smoczych Kul od Akiry Toriyamy wreszcie doczekali się krótkiego zwiastuna kolejnego pełnometrażowego filmu.

Dragon Ball to marka niezwykle leciwa, ale wciąż wywołująca masę emocji i zamieszania. Dość powiedzieć, że cały czas powstają kolejne gry z kultowego już uniwersum, które pozwalają nam się wcielać w doskonale znanych wojowników - najbliższej premiery jest Dragon Ball Z: Kakarot na Nintendo Switch. Jakby tego było mało, jeszcze w maju oficjalnie zapowiedziano plany wyprodukowania kolejnej pełnometrażowej produkcji.

Teraz informacja ta znalazła potwierdzenie w rzeczywistości, a fani, podczas wczorajszego panelu na San Diego Comic Con 2021, dostali pełnoprawny zwiastun nadchodzącego filmu! Ów zatytułowany został "Dragon Ball Super: Super Hero". Będzie to pierwszy pełny metraż od premiery "Dragon Ball Super Broly" w 2019 roku (który okazał się ogromnym sukcesem), co znaczy, że prawdopodobnie pomiędzy premierami będzie trzyletnia przerwa. Debiut najnowszej produkcji zapowiedziany został bowiem na 2022.

I choć sam zwiastun (który możecie zobaczyć na dole) nie pokazuje wiele (prócz Son Goku w ruchu), to nieco więcej światła na projekt rzucają grafiki, które ukazały się nieco później. W galerii znajdziecie nowe projekty Piccolo (oraz jego dom), Kuririna i młodej Pan, a także zupełnie nieznaną, tajemniczą postać, za której stworzenie odpowiadał sam Akira Toriyama. Ów znów trzyma piecze nad całym procesem powstawania anime.

Źródło: https://www.polygon.com/22584325/dragon-ball-super-hero-movie-release

Tagi: Akira Toriyama DB Dragon Ball Dragon Ball Super: Super Hero Son Goku