Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2021 17:24
Furioza trailer
825V

Furioza na mocnym zwiastunie. Polski film o pseudokibicach nadciąga

Pod koniec października odbędzie się premiera „Furiozy”. Polski film podejmujący tematykę pseudokibiców został zaprezentowany na zwiastunie. Materiał może przekonać widzów, by zainteresować się historią i udać się do kin.

W sierpniu został opublikowany pierwszy zwiastun „Furiozy”, który zapowiedział bardzo ciekawą opowieść. Film podejmujący tematykę ultrasów został właśnie zaprezentowany na drugim materiale i odnoszę wrażenie, że tym razem zadbano o znacznie lepszy trailer.

„Furioza” trafi na wielki ekran już 22 października, więc pod koniec miesiąca widzowie będą mogli przekonać się jak duet Cyprian T. Olencki („PolandJa”) oraz Tomasz Klimala poradzili sobie z historią, która nie bez powodu ekscytuje wielu widzów. Twórcy przedstawiają półświatek pseudokibiców, a podczas opracowywania wydarzeń scenarzyści zbierali informacje od dziennikarzy, chuliganów oraz agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Na temat „Furiozy” kilka słów napisał już Roger, który na początku zeszłego miesiąca miał okazję oglądać film i podsumował go następującymi słowami:

„Bardzo dobre kino gangsterskie w sosie kibicowskim. Świetna realizacja, fabuła, dialogi i chemia między bohaterami sprawiają, że w październiku naprawdę warto będzie iść na ten film do kina.”

Zamierzacie sprawdzić „Furiozę”? Przeczytajcie naszą recenzję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Furioza trailer zwiastun