Xbox ujawnił kontroler i słuchawki: „20 lat grania w Twoich rękach” [Aktualizacja #2]

News
3583V
Xbox ujawnił kontroler i słuchawki: „20 lat grania w Twoich rękach” [Aktualizacja #2]
Wojciech Gruszczyk | 07.10.2021, 16:05

Microsoft szykuje się do wielkiego świętowania. 20-lecie marki Xbox zostanie upamiętnione kolejnym kontrolerem, który według założeń powinien zainteresować wiernych fanów amerykańskiej platformy.

15 listopada 2001 roku odbyła się amerykańska premiera pierwszego Xboksa, więc już w przyszłym miesiącu Microsoft będzie mógł świętować okrągłe 20-lecie marki. Firma jeszcze nie potwierdziła przecieków dotyczących specjalnej konferencji zorganizowanej z okazji nadciągającego wydarzenia, ale możemy mieć pewność, że Microsoft nie zapomina o świętowaniu.

Na profilu Xboksa pojawiła się zapowiedź prezentacji nowego kontrolera – aktualnie firma nie zdradza szczegółów, ale słowa są w tym wypadku bardzo wymowne.

Phil Spencer powinien wkrótce odsłonić wszystkie karty i ujawnić plany na listopad. Microsoft może ponownie zorganizować konferencję, na której będzie świętował pierwszy rok Xboksów Series X|S, a zarazem 20-lecie marki Xbox. Według plotek, Microsoft chce ponownie spotkać się z graczami, by przedstawić nowe gry zmierzające na Xboksy Series X|S.

Warto przypomnieć, że na 20-lecie marki Xbox powstaną już pierwsze buty Microsoftu stworzone z Adidasem. Sprawdźcie najnowsze gry oferowane przez Microsoft w Xbox Game Pass.

[Aktualizacja #1]

Best Buy zniszczył niespodziankę:

[Aktualizacja #2]

Zaprezentowano kontroler, słuchawki i podstawkę. Sprzęt zadebiutuje 15 listopada.

Xbox 20 lat - 1

Xbox 20 lat - 2

Xbox 20 lat - 3

Źródło: Twitter: Xbox

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych