PS5 z nowym firmware. Sony usprawnia PlayStation 5

Gry
3512V
PS5 z nowym firmware. Sony usprawnia PlayStation 5
Iza Łęcka | 07.10.2021, 11:13

Japoński producent właśnie poinformował o udostępnieniu nowego firmware do PlayStation 5. Tym razem nie ma mowy o znaczących usprawnieniach czy rozbudowie funkcji, jednak użytkownicy muszą pobrać blisko 1GB danych. Poznajcie szczegóły.

W zeszłym miesiącu Sony zapewniło dużą aktualizację swojej najnowszej generacji oraz nie zapomniało o starszej platformie. Po wrześniowych ogłoszeniach przyszedł czas na następne dopracowanie systemu i pozbycie się napotkanych problemów. Na początku października musimy pobrać aż 913,7MB danych, jednak zmiany najprawdopobniej nie uwzględniają nowych możliwości do platformy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zgodnie z najnowszą informacją Japończyków najnowszy firmware (21.02-04.02.00.02-00.00.00.0.1) zapewnia jedynie poprawę wydajności systemu, możemy więc przypuszczać, że inżynierowie skupili się na eliminacji pewnych niedogodności, które mogły się pojawić po wrześniowej aktualizacji PlayStation 5.

"PS5 Firmware Update 21.02-04.02.00.02
Ta aktualizacja oprogramowania poprawia wydajność systemu".

Wielu graczy ciągle jeszcze czeka na wsparcie VRR w konsoli, jednak producent wstrzymuje się przed oficjalnym ogłoszeniem pojawienia się stosownego firmware. Coraz więcej mówi się jednak, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, by już pod koniec roku przedstawiona została dobra wiadomość.

Źródło: własne

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper