PS5 może w końcu otrzymać wsparcie VRR. Sony rozpoczęło aktualizację telewizorów

Gry
2507V
PS5 może w końcu otrzymać wsparcie VRR. Sony rozpoczęło aktualizację telewizorów
Wojciech Gruszczyk | 30.09.2021, 19:31

Sony może jeszcze przed końcem roku ogłosić ważną wiadomość dla posiadaczy PS5. Korporacja rozpoczęła aktualizację telewizorów i zapewniła urządzeniom VRR oraz ALLM. Według najnowszych informacji – producent wysłał nowy firmware do pierwszych klientów.

Od zeszłego roku gracze czekają na wsparcie VRR w PlayStation 5, ale Sony wciąż nie potwierdziło, kiedy zamierza udostępnić funkcję w konsoli aktualnej generacji. Według plotek – korporacja chce na początku zapewnić Variable Refresh Rate i Auto Low Latency Mode w telewizorach, by następnie rozpocząć ulepszenia PS5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj HDTVTest potwierdził, że Sony rozpoczęło rozbudowę możliwości swoich TV i pierwsi posiadacze Bravii X900H z Chin pobrali dzisiaj nowy firmware. Aktualizacja wprowadza VRR oraz ALLM.

Jeśli wcześniej prezes Value Electronics miał rację, to wszystko zmierza w dobrym kierunku, by pod koniec 2021 roku PlayStation 5 otrzymało nową łatkę, dzięki której gracze w najnowszej konsoli Sony skorzystają z oczekiwanych funkcji.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty wprowadzenia VRR na PlayStation 5, ale Sony wcześniej informowało, że chce ulepszać PS5 i producent posiada dużą listę pożądanych przez graczy nowości.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper