Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2021 09:44
Marvel's Avengers
1074V

Xbox Game Pass uratuje Marvel’s Avengers? Gra cieszy się dużą popularnością również w Polsce

Marvel’s Avengers od debiutu mierzy się ze sporymi trudnościami, jednak udostępnienie przygody superbohaterów w Xbox Game Pass może zapewnić jej drugie życie. Tytuł Crystal Dynamics cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników usługi.

W ostatnich dniach subskrybenci Xbox Game Pass nie mają powodów do narzekania. Katalog abonamentu został wzbogacony między innymi o Marvel’s Avengers oraz Scarlet Nexus, natomiast wraz z rozpoczęciem października poznaliśmy listę pierwszych tytułów, jakie znajdą się w bibliotece. Microsoft nie mówi "dość" i prężnie inwestuje w swoją propozycję.

Xbox Game Pass może okazać się również lekarstwem na problemy Marvel’s Avengers – produkcja Crystal Dynamics jest jedną z najpopularniejszych gier w katalogu amerykańskiego abonamentu oraz uplasowała się w TOP 15 najczęściej sprawdzanych pozycji na Xboksach w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Marvel’s Avengers jest obecnie dziewiątym najchętniej uruchamianym tytułem na platformie Microsoftu, co daje jasno do zrozumienia, że zasługa Xbox Game Passa mogła okazać się kluczowa.

Crystal Dynamics i Square Enix raczej nie pokuszą się o oficjalne potwierdzenie danych, bowiem twórcy stronią od  przedstawiania statystyk Marvel’s Avengers. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że zwiększone zainteresowanie superbohaterskimi zmaganiami pozwoli deweloperom rozwijać pozycję i regularnie zapewniać nową zawartość.

Marvels Avengers w Xbox wśród najczęśćiej ogrywanych gier

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/10/marvelrs-avengers-is-seeing-a-huge-boost-since-joining-xbox-game-pass

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix