Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2021 16:00
Xbox Game Pass
2011V

Xbox Game Pass z najnowszą produkcją Crystal Dynamics. Marvel's Avengers wkracza do usługi

Microsoft przygotowuje graczy na październik pełen atrakcji, ale jeszcze przed nowym miesiącem otrzymaliśmy dobrą wiadomość. Firma właśnie zapowiedziała kolejną grę zmierzającą do Xbox Game Pass i zainteresowani zapoznają się z Marvel's Avengers. Klienci Microsoftu mogą liczyć na sporo zabawy.

Microsoft nie próżnuje i firma właśnie zapowiedziała dołączenie do Xbox Game Pass kolejnej pozycji. Klienci amerykańskiej korporacji już wkrótce zapoznają się z Marvel's Avengers, czyli najnowszą produkcją Crystal Dynamics, która choć zadebiutowała z problemami, to ostatnie ruchy deweloperów pozytywnie wpływają na zainteresowanie przygodą superbohaterów.

Marvel's Avengers trafi do Xbox Game Pass już 30 września! Użytkownicy w tym wypadku mogą liczyć na pełen pakiet atrakcji, ponieważ w usłudze pojawi się pozycja z całą wcześniej wydaną zawartością – czyli wszystkimi dodatkami, nowymi misjami oraz kolejnymi bohaterami.

„Tak - dobrze przeczytaliście. Każdy gracz posiadający abonament Xbox Game Pass będzie mógł doświadczyć pełnej gry oraz wszystkich naszych bohaterów i misji po premierze. Obejmuje to cztery kampanie fabularne, które prezentują wyjątkowe umiejętności jednego lub kilku bohaterów, a także Inicjatywę Avengers - nasz rozwijający się świat wieloosobowy online, w którym możesz wraz z trzema przyjaciółmi zagrać dowolnym bohaterem z naszego spisu i wyruszyć na globalne przygody”.

Tytuł Crystal Dynamics będzie dostępny w ramach abonamentu na konsolach (Xbox Series X|S, Xbox One), komputerach osobistych oraz w chmurze (Xbox Cloud Gaming). Słowa przedstawione na blogu Microsoftu sugerują, że gracze mogą także liczyć na rozszerzenia, które dopiero trafią do pozycji.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/09/28/marvels-avengers-with-xbox-game-pass-september-30/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers microsoft Square Enix xbox Xbox Game Pass